MUDr. Iva Zdražilová
Jsem v prvé řadě lékařka.

Před lety jsem si uvědomila, že chci své znalosti a zkušenosti lékařky používat nejen v práci s pacienty. Hledala jsem způsob, jak podpořit běžného člověka na cestě ke zdravému stylu života.

Lákají mne celostní léčebné postupy, které vnímají zdraví konkrétního člověka jako výsledek působení mnoha faktorů. Proto jsem se začala intenzivně zabývat funkční medicínou. Naučila jsem se používat celu řadu speciálních testů, aby se nám ve spolupráci s klientem podařilo odhalit skutečné příčiny jeho zdravotních potíží. V Olomouci nabízím osobní konzultace funkční medicíny.

Už několik let provádím své klienty úspěšným redukčním programem Metabolic Balance, který je založen na celostních stravovacích principech a osobním přístupu ke každému klientovi.

Funkční medicína i program Metabolic Balance splňují přesně to, čemu jako člověk/lékař věřím. Výsledky mých klientů potvrzují, že je to správná cesta, jak získat pevnější zdraví a radost ze života.

Ráda podpořím i vás, pokud jste se rozhodli pečovat o své zdraví. 

Vzdělání, praxe, certifikáty

Zdraví je nad zlato. Je pochopitelné, že potřebujete mít jistotu, že jste v rukách odborníka. Proto vám alespoň stručně představím svou praxi a vzdělání.

V roce 1995  jsem absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Specializovala jsem se na radiační onkologii. V současnosti pracuji v onkologické ambulanci a ambulanci pro choroby prsu v Mammacentru Olomouc a na onkologickém oddělení v nemocnici Agel (Prostějov).

Od roku 2014 poskytuji konzultace v programu Metabolic Balance. Od roku 2020 nabízím klientům konzultace v oblasti funkční medicíny v Balanced Point Olomouc.

Stále se vzdělávám a to nejen v oblasti medicíny. Jsem certifikovaným poradcem Metabolic Balance. V roce 2021 jsem získala certifikát CFMP (Functional Medicine Practicioner). V současnosti studuji onkologii z pohledu funkční medicíny v American Institute of Integrative Oncology. 

Kontakt

606 844 824

Adresa

BALANCED POINT OLOMOUC
Tř. 17. listopadu 2d

Olomouc

Vchod do kanceláře
je z ulice Camilla Sitteho!

Stejná budova,
jen vstup je na opačné straně.